مرحله نهایی پنجمین دوره رقابت های قرآنی شوق تلاوت برگزار شد + عکس

⚪️ نفرات برتر مرحله نهایی پنجمین دوره رقابت های قرآنی شوق تلاوت اعلام شدند.

🟠 در سبک استاد منشاوی آقای امیرمحمد نجیمی از استان خراسان رضوی رتبه اول ؛ آقای محمدعلی نقدی از استان مرکزی رتبه دوم و آقای مصطفی سلیمی از استان آذربایجان شرقی رتبه سوم را کسب کردند.

🟡 در سبک استاد مصطفی اسماعیل آقای محمد گردویی از استان خراسان رضوی رتبه اول ؛ آقای ابوالفضل عدالت خواه از استان بوشهر رتبه دوم و آقای امیرحسین پارسامهر از استان لرستان رتبه سوم را کسب کردند.

🟢 در سبک استاد عبدالباسط آقای محمدسجاد سالاری از استان مرکزی رتبه اول ؛ آقای محمد باقری از استان آذربایجان شرقی رتبه سوم و آقای امیرمحمد احمدی از استان خراسان رضوی رتبه سوم را کسب کردند.

🔵 در سبک غیرتقلیدی آقای احسان فاطمی از استان خراسان رضوی رتبه اول ؛ آقای محمد صادق صارمی از استان خراسان رضوی رتبه دوم و آقایان سیدمحمدجواد هاشمی از استان خراسان رضوی و محمدصالح زاهدمقدم به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند.

🔴 مرحله نهایی پنجمین دوره رقابت های قرآنی شوق تلاوت در تاریخ ۱۶ اسفندماه و با حضور ۲۲ متسابق از سراسر کشور به صورت حضوری در سالن همایش بنیاد پژوهش های آستان قدس رضوی برگزار گردید و داوری این مرحله را استاد سید جواد سادات فاطمی در رشته تجوید ؛ استاد حمیدرضا احمدی وفا در رشته صوت و استاد غلامرضا شاه میوه در رشته لحن برعهده داشتند.

🟤 ضمن آرزوی موفقیت روزافزون برای تمامی متسابقین گرامی و نخبگان قرآنی کشور و تبریک به نفرات برتر این دوره ؛ برای آنها صحت و سلامتی را خواستاریم و منتظر دیدار مجدد همه عزیزان در سال آینده و در ششمین دوره مسابقات هستیم.💫🖐🏻🌹❤️

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.